Karol W

miesiąc temu

Zdecydowaliśmy się na montaż klimatyzacji w mieszkaniu, spośród kilkunastu ofert wybraliśmy firmę Pana Ireneusza i nie żałujemy. Konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i naprawdę super profesjonalna ekipa. Pan Ireneusz odpowiedział na każde pytanie, doradził jakie urządzenie wybrać, kontakt czy to telefoniczny czy meilowy bez zastrzeżeń. Polecam każdemu! Pozdrawiam Karol

Jakub Kozak

rok temu

Bardzo polecam PRIMACOOL. Bardzo dobre doradztwo, usługa wyceniona czasowo bardzo dobrze, razem z czasem potrzebnym na omówienie funkcji sprzętu & konfigurację sterowania. Cieszę się, że skorzystałem z rad m.in dotyczących grawitacyjnego odprowadzania skroplin. Każde takie zagadnienie było traktowane przez Pana Ireneusza jako wyzwanie i rozwiązanie było znajdywane. Mam też wrażenie, że zostało zrobione więcej niż to na co liczyłem. np: na poddaszu przewody zostały tak poprowadzone, że nie zajmują w ogóle miejsca na składowanie co było miłym zaskoczeniem. Linia zasilająca została też poprowadzona moim zdaniem z większym nakładem pracy, ale w taki sposób, że dało się ją ukryć. Nie przypuszczałem,że tak się da, chociaż miałem swoje przemyślenia na ten temat. I tak ziarnko do ziarnka i z efektu jestem bardzo zadowolony. Jeszcze raz polecam.

Jarek p

10 miesięcy temu

Polecam. Wszystko ok. Co tu czarować każdy dzwoni w kilka miejsc, ja zrobiłem tak samo. W skrócie, inne firmy albo nie przyjeżdżały i nie dawały znaku życia albo przyjeżdżali doradcy którzy nie mieli pojęcia o montażu i na pytania związane z mocowaniem albo droga przewodów odpowiadali że to monter musi już konkretnie wycenić, każdy otwór w ścianie był problemem a ściana z szarego pustaka. I tu trafił się Pan Irek, przyjechał, wytłumaczył, doradził i co najważniejsze nie naciskał na rozwiązanie najwygodniejsze dla niego. Miałem swoją wizję instalacji On wziął ją pod uwagę zmodyfikował tak żeby sensownie funkcjonowała. Przedstawił kilka rozwiązań. Ekipa montująca: przyjechała punktualnie, pracę wykonała czysto i po sobie zostawiła porządek. Momentami to nawet bardzo pedantycznie podchodzili do sprawy co oczywiście jest na wielki plus. Ogólnie polecam. Dziękuję panowie za pomoc w schłodzeniu mieszkania.