KLIMATYZACJA DLA DOMU, BIURA, SKLEPU

Klimatyzacja do domu, biura, sklepu – zaufaj specjalistom z Radomia

Do niedawna luksus, dziś już trudno wyobrazić sobie pracę, czy wypoczynek bez niej. Zmiany klimatu oraz wzrost temperatur powodują dyskomfort w okresie letnim, dlatego oczywistym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji, która stała się powszechna i ogólnodostępna.

Klimatyzacja domowa to pomysł na duże oszczędności

Cieplejsze zimy sprawiają, że klimatyzacja wykorzystywana jest również jako urządzenie grzewcze – ta funkcja dostępna jest w standardzie wielu modeli. Fakt, że wówczas wydajność sprzętu jest niemal trzykrotnie większa w stosunku do pobieranej energii elektrycznej, w wielu przypadkach czyni klimatyzację niezwykle ekonomiczną alternatywą dla innych urządzeń grzewczych. Warto dodać, że niektóre klimatyzacje umożliwiają ogrzewanie nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Jaka klimatyzacja będzie dla mnie najlepsza?” – to pytanie zadaj ekspertom z Primacool z Radomia

Jako fachowcy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, a także setkami realizacji w zakresie montażu klimatyzacji, współpracujemy z podwykonawcami o ogromnym doświadczeniu. Możesz nam zaufać! Mając wszelkie wymagane uprawnienia, proponujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki branżowym szkoleniom obsługujemy najpopularniejsze klimatyzacje renomowanych marek – Daikin, LG, Samsung czy Gree. Chętnie doradzimy dobór odpowiedniego sprzętu. Zawsze bierzemy pod uwagę wiele czynników mających wpływ na prawidłowe działanie klimatyzacji. Ofertę obejmującą montaż klimatyzatorów, kierujemy przede wszystkim do klientów z Radomia, Grójca, Warki, Skarżyska, Starachowic czy Puław, jednak wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Profesjonalnie, szybko, czysto i solidnie – instalujemy klimatyzacje w biurach, mieszkaniach, sklepach, punktach gastronomicznych, gabinetach medycznych. Realizujemy również większe instalacje według dedykowanych projektów. Zapraszamy do współpracy!