Klimatyzacja Gree dla domu

Co trzeci klimatyzator na świecie jest produkowany w fabrykach Gree.

 

400 mln zadowolonych klientów na całym świecie.

 

31 lat światowego doświadczenia na rynku klimatyzacyjnym.

 

19 lat obecności na polskim rynku.

 

Przyjemny chłód w nawet najbardziej upalne dni? To możliwe. Dzięki klimatyzacji Gree w Twoim domu może zapanować przyjazny klimat do życia, pracy i odpoczynku także wówczas, gdy za oknem panuje skwar.

Dawniej, myśląc o klimatyzatorach, mieliśmy na myśli urządzenia, które emitują jedynie zimny nawiew. Obecne rozwiązania marki Gree sprawiają, że jest to także doskonałe źródło ogrzewania. Klimatyzator zapewni trzykrotnie więcej energii cieplnej niż pobierze elektrycznej. Odpowiednio dobrana klimatyzacja może stanowić główne źródło ogrzewania w domu, ale również może nam posłużyć jako metoda na wykorzystanie energii z fotowoltaiki.

Klimatyzacja to nie tylko komfort, na który możesz sobie pozwolić. To również pomysł na oszczędności. Nowoczesne urządzenia ścienne zajmują niewiele miejsca, a do tego dbają o doskonałą jakość powietrza, którym oddychasz. Wybierz spośród bogatej oferty profesjonalnych klimatyzatorów, którym zaufały tysiące zadowolonych klientów.
 

Nowoczesne klimatyzatory Gree

Wśród klimatyzatorów Gree dla domu znajdziesz następujące modele urządzeń:

  • Clivia – to nowy flagowiec w ofercie Gree. Przełom w klimatyzacji. Urządzenie ze sztuczną inteligencją zapewni kontrolę wilgotności w pomieszczeniu, zadba o zdrowie dzięki LED UV, pozwoli zaoszczędzić na rachunkach dzięki inteligentnej kontroli pracy i zadba o komfort w otoczeniu, dzięki cichej pracy jednostki zewnętrznej.
  • Soyal – super-cichy klimatyzator o futurystycznym designie, wysokiej klasie energetycznej. Wyposażony w czujnik obecności ludzi dający mu wiele dodatkowych funkcji.
  • U-Crown – jeden z flagowych klimatyzatorów Gree. Niesamowity wygląd w dwóch wersjach kolorystycznych spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
  • Amber Prestige – klimatyzator o bardzo wysokiej klasie energetycznej oraz możliwości pracy przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.
  • Fairy – klimatyzator o ciekawym designie. Dzięki trzem wersjom kolorystycznym wpisze się w niejedną wizję wystroju wnętrza.
  • G-Tech – Model ten umożliwia łatwy i szybki demontaż poszczególnych podzespołów oraz ich dokładne czyszczenie, co wpływa na jego żywotność i wydajność. Dodatkowe atuty to wysoka klasa energetyczna i niepowtarzalny wygląd.
  • Amber Standard – trzy wersje kolorystyczne pozwolą dobrać odpowiednie urządzenie do każdego wnętrza.
  • Lomo Luxury Plus – podstawowe urządzenie o tradycyjnym wyglądzie ale bogatym wachlarzu funkcji. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom polecane również do ogrzewania. Często stosowany jako jedyne źródło ciepła.
  • Pular – Urządzenie o szerokim wachlarzu funkcji i niewielkich wymiarach.
  • Konsola – klimatyzator do zadań specjalnych. Dedykowany do poddaszy, gdzie miejsce na klimatyzację znajdziesz tylko przy podłodze. Dodatkowy nawiew dołem w trybie grzania to jego atut, gdy szukamy urządzenia do ogrzewania.

Wydajne i ekologiczne klimatyzatory Gree — umów spotkanie już dziś. Dowiesz się więcej.

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!
Sprawdź również klimatyzatory Samsung.