Klimatyzacja Gree dla domu

Co trzeci klimatyzator na świecie jest produkowany w fabrykach Gree.

 

400 mln zadowolonych klientów na całym świecie.

 

31 lat światowego doświadczenia na rynku klimatyzacyjnym.

 

19 lat obecności na polskim rynku.

 

Przyjemny chłód w nawet najbardziej upalne dni? To możliwe. Dzięki klimatyzacji Gree w Twoim domu może zapanować przyjazny klimat do życia, pracy i odpoczynku także wówczas, gdy za oknem panuje skwar.

Dawniej, myśląc o klimatyzatorach, mieliśmy na myśli urządzenia, które emitują jedynie zimny nawiew. Obecne rozwiązania marki Gree sprawiają, że jest to także doskonałe uzupełnienie źródło ogrzewania, kiedy zimą temperatura za oknem szybuje w dół. Klimatyzator zapewni trzykrotnie więcej energii cieplnej niż pobierze elektrycznej. Odpowiednio dobrana klimatyzacja może stanowić główne źródło ogrzewania w domu, ale również może nam posłużyć jako metoda na wykorzystanie energii z fotowoltaiki.

Klimatyzacja to nie tylko komfort, na który możesz sobie pozwolić. To również pomysł na oszczędności. Nowoczesne urządzenia ścienne i przenośne zajmują niewiele miejsca, a do tego dbają o doskonałą jakość powietrza, którym oddychasz. Wybierz spośród bogatej oferty profesjonalnych klimatyzatorów, którym zaufały tysiące zadowolonych klientów.
 

Nowoczesne klimatyzatory Gree

Wśród klimatyzatorów Gree dla domu znajdziesz następujące modele urządzeń:

  • Soyal – super-cichy klimatyzator o futurystycznym designie, wysokiej klasie energetycznej. Wyposażony w czujnik obecności ludzi dający mu wiele dodatkowych funkcji.
  • U-Crown – jeden z flagowych klimatyzatorów Gree. Niesamowity wygląd w dwóch wersjach kolorystycznych sprosta oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
  • Amber Prestige – klimatyzator o bardzo wysokiej klasie energetycznej oraz możliwości pracy przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.
  • Fairy – klimatyzator o ciekawym designie. Dzięki trzem wersjom kolorystycznym wpisze się w niejedną wizję wystroju wnętrza.
  • G-Tech – Model ten umożliwia łatwy i szybki demontaż poszczególnych podzespołów oraz ich dokładne czyszczenie, co wpływa na jego żywotność i wydajność. Dodatkowe atuty to wysoka klasa energetyczna i niepowtarzalny wygląd.
  • Amber Standard – trzy wersje kolorystyczne pozwolą dobrać odpowiednie urządzenie do każdego wnętrza.
  • Lomo Luxury Plus – podstawowe urządzenie o tradycyjnym wyglądzie ale bogatym wachlarzu funkcji. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom polecane również do ogrzewania. Często stosowany jako jedyne źródło ciepła.
  • Pular – Urządzenie o szerokim wachlarzy funkcji i niewielkich wymiarach.

 

Wydajne i ekologiczne klimatyzatory Gree — zamów je już dziś

Są to urządzenia zapewniające szeroki kąt nawiewu, a także wiele inteligentnych funkcji — np. klimatyzator ścienny Soyal ma wbudowany czujnik obecności ludzi pozwalający podążać za potrzebami użytkownika. Dzięki funkcji samoczyszczenia i wysokiej klasie energetycznej zarówno dla chłodzenia, jak i grzania jest to produkt o dużej trwałości, pozwalający także zadbać o oszczędności w domowym budżecie.

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!
Sprawdź również klimatyzatory Samsung.